Vés al contingut (premeu Retorn)

Qui la formen?

Trobaràs les dades de contacte de les persones citades buscant a: Directori de la UPC.

Taula resgistres
Nom Càrreg Email Telèfon Ubicació Currículum
Antoni Roca i Rossell Coordinador antoni.roca-rosell@upc.edu 93.4016629 6.52 Consulta'l aquí
Guillermo Lusa Monforte
Membre de l'equip
guillermo.lusa@upc.edu
Joan Carles Alayo Manubens
Francesc X. Barca Salom Membre de l'equip francesc.x.barca@upc.edu 93.4016633 6.52
Luis Martínez Barrios martinez@ee.upc.edu 93.7398040 023
Mª Rosa Massa Esteve Membre de l'equip m.rosa.massa@upc.edu 93.4017278 6.52
Jordi Ojeda i Rodríguez Membre de l'equip jordi.ojeda@upc.edu 93.4015892 6.IOC
Carles Puig Pla Membre de l'equip carles.puig@upc.edu 93.4017782 3.14
Jesús Sánchez Miñana
Francesc Solé Parellada
Jaume Valentines Álvarez Membre de l'equip jaume.valentines@upc.edu
93.4016633 6.52
Pere Grapí Vilamara
Membre de l'equip
Mònica Blanco Abellan
Membre de l'equip monica.blanco@upc.edu 93.5521135 Edifici ESAB
B-063
Guillem Andreu Pedrosa Becari de suport catunesco.tecnicacultura@upc.edu 93.4016633 6.52
Carme Jiménez Abad Ex-responsable de l'àrea tècnica